Czy wiesz, że ... ?

Anglicy wyliczyli, że wyrzucane w ciągu roku butelki z politereftalanu etylu (PET), ustawione jedna na drugiej utworzyły by wieżę o wysokości 28 mln km, co stanowi 73-krotną odległość Ziemi od Księżyca!

Podaj stan licznika

podaj stan wodomierza


recykling

 

TELEFON ALARMOWY
WODA-KANALIZACJA
518 011 574

 

Siedziba firmy:
017 242 00 78
017 242 67 00
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
Kasa czynna:
7:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Puchar Recyklingu

STARE MIASTO – PARK Sp. z o.o. LAUREATEM NAGRODY W „KONKURSIE O PUCHAR RECYKLINGU”

 Stare Miasto – Park Sp. z o.o. już po raz drugi wzięła udział w „Konkursie o Puchar Recyklingu”. To jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które w sposób kompleksowy ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie spośród zgłoszonych podmiotów tych, które realizują najbardziej efektywne systemy zbiórki odpadów i prowadzą ciekawą, skuteczną edukację ekologiczną. Konkurs organizowany jest raz w roku pod honorowym patronatem Ministerstwa Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Wodnej, Związku Miast Polskich oraz Polskiej Izby Ekologii.

Spółka otrzymała „SREBRNĄ PUSZKĘ”w kategorii zbiórka puszek aluminiowych wśród miast liczących do 100 tyś. mieszkańców. Ponadto Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie nagrodził Spółkę skromną nagrodą finansową. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 7 października podczas trwania Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2013 w Poznaniu, w których uczestniczyli przedstawiciele Spółki Stare Miasto – Park i odebrali statuetkę.

Otrzymana nagroda to duży sukces i wyróżnienie dla Spółki. Chcemy również serdecznie podziękować mieszkańcom Gmin obsługiwanych przez Spółkę  - to dzięki Waszej pomocy i wprowadzeniu segregacji u źródła udaje nam się osiągnąć dobre wyniki, które pozwalają nam konkurować z podmiotami prowadzącymi gospodarkę odpadami w skali całego kraju. Powyższa nagroda jest dla Nas najwyższą formą uznania a jednocześnie potwierdza, iż jesteśmy partnerem godnym zaufania, jest również zachętą do dalszej kontynuacji działań proekologicznych i zdobywania kolejnych osiągnięć, o których będzie nam niezmiernie miło poinformować w najbliższym czasie.

Liczba Gości 4