Czy wiesz, że ... ?

Jeden hektar lasu liściastego może wyprodukować ok. 700 kg tlenu, co stanowi dobowe zapotrzebowanie ponad 2,5 tys. ludzi!

 

TELEFON ALARMOWY
WODA-KANALIZACJA
518 011 574

 

Siedziba firmy:
017 242 00 78
017 242 67 00
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
Kasa czynna:
7:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Podaj stan licznika

podaj stan wodomierza


recykling

Ogłoszenie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców informujemy, że Urząd Gminy Leżajsk organizuje spotkanie online, którego celem jest rozpoznanie problemów przedsiębiorców w dobie COVID-19.

W ostatnim czasie Wójt Gminy Leżajsk skupił się na spotkaniach w instytucjach, które dysponują różnymi formami wsparcia dla przedsiębiorców. Okazuje się, że jest wiele ciekawych instrumentów, poza tzw. „Tarczą", które dają przedsiębiorcom szansę rozwoju.

W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na zdalne spotkanie z Wójtem Gminy Leżajsk, Przewodniczącym Rady gminy Leżajsk oraz pracownikami urzędu, na którym zostanie poruszony temat problemów z jakimi przyszło zmierzyć się przedsiębiorcom z terenu gminy Leżajsk.

Spotkanie online odbędzie się 28.05.2020r. (tj. czwartek) o godzinie 18:00.

Wszystkich chętnych wzięciem udziału w dyskusji zapraszamy do kontaktu mailowgo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo link aktywacyjny do spotkania.

UWAGA! Osoby, które nie mogą wziąć udziału w spotkaniu prosimy o przesyłanie swoich pytań na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Szanowni Mieszkańcy Gminy Adamówka!

Informujemy, iż zbiórka odpadów wielkogabarytowych (m.in. stare meble, wersalki, fotele, krzesła, etc.), zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (m.in. pralki, lodówki, żelazka, telewizory, komputery i monitory etc.), oraz zużytych opon (z pojazdów osobowych) w roku 2020 odbędzie się

19 czerwca.

Odbiór powyższych odpadów odbędzie się w miejscowościach:
 PAWŁOWA, KRASNE, MAJDAN SIENIAWSKI, ADAMÓWKA-BLOKI, DOBCZA, CIEPLICE, IZABELIN oraz ADAMÓWKA. Odpady należy wystawić przed teren posesji w dniu wywozu do godz. 7.00 !!!

UWAGA:
Nie zbieramy odpadów z rozbiórki, demontażu pojazdów samochodowych !!!
Nie zbieramy zużytych opon z ciągników, maszyn rolniczych oraz z pojazdów ciężarowych !!!

Komunikat

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
zasady funkcjonowania w czasie epidemii.


Stare Miasto-Park Sp. z o.o. informuje, że PSZOK w Giedlarowej jest czynny
zgodnie z harmonogramem:
• Poniedziałek – NIECZYNNE
• Od wtorku do piątku w godz. 12:00 – 16:00
• W soboty w godz. 9:00 – 13:00 z wyjątkiem świąt

W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i pracownikom obowiązują następujące zasady:
1. Mieszkańcy dostarczający odpady do PSZOK zobligowani są do bezwzględnego stosowania przepisów wprowadzonych w związku ze stanem epidemii (w szczególności uwzględniając: obowiązek zasłaniania ust i nosa, zachowanie odpowiedniej odległości od innych osób korzystających z PSZOK, stosowanie środków ochrony indywidualnej).
2. Przed wjazdem na teren PSZOK mieszkańcy zobowiązani są do wypełnienia formularza zawierającego dane i informacje o dostarczonych odpadach. Formularz dostępny jest na stronie sm-park.pl w zakładce PSZOK i u obsługi punktu.
3. Osoby korzystające z PSZOK zobowiązane są do samodzielnego rozładunku odpadów w sposób selektywny, zgodnie ze wskazaniami obsługi.
4. Mieszkaniec zobowiązany jest do odpowiedniego przygotowania odpadów w celu wykonania w jak najkrótszym czasie rozładunku odpadów. Odpady dostarczane do  PSZOK muszą być posegregowane, nie mogą być zmieszane ani zanieczyszczone innymi odpadami. Odpady nieposegregowane nie będą przyjmowane.
5. Osoby dostarczające odpady do PSZOK zobowiązane są do bezwzględnego stosowania się do zaleceń osób koordynujących pracę punktu.

Kontakt telefoniczny z PSZOK: 17 / 242 99 13

Komunikat

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z zagrożeniem wynikającym z epidemii koronawirusa w trosce o dobro Państwa ale też i naszych pracowników uprzejmie informujemy, iż Spółka „Stare Miasto-Park” w Wierzawicach zawiesiła odczyty i wystawianie faktur za wodę i ścieki przez naszych inkasentów w terenie aż do odwołania.

W związku z powyższym w celu otrzymania faktury uprzejmie prosimy mieszkańców Gminy Leżajsk o podawanie stanu wodomierza/y - zgłoszenie go do nas. Wystawiona faktura zostanie dostarczona do Państwa drogą pocztową.

Stan wodomierza/y można podawać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.:

1. Telefonicznie, na numery komórkowe: - tel. 533 349 091 - tel. 501 839 020 - tel. 502 021 324 lub telefon stacjonarny biura w Wierzawicach.

2. Poprzez stronę www.sm-park.pl (klikając w zakładkę „podaj stan licznika”)

3. Drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy za zrozumienie sytuacji. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować naszych Odbiorców.

STANOWISKO GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W SPRAWIE ODPADÓW POWSTAJĄCYCH W MIEJSCACH KWARANTANNY

Podkategorie

Liczba Gości 2