Czy wiesz, że ... ?

Anglicy wyliczyli, że wyrzucane w ciągu roku butelki z politereftalanu etylu (PET), ustawione jedna na drugiej utworzyły by wieżę o wysokości 28 mln km, co stanowi 73-krotną odległość Ziemi od Księżyca!

Podaj stan licznika

podaj stan wodomierza


recykling

 

TELEFON ALARMOWY
WODA-KANALIZACJA
518 011 574

 

Siedziba firmy:
017 242 00 78
017 242 67 00
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
Kasa czynna:
7:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogłoszenie

Szanowni Mieszkańcy Gminy Leżajsk

Informujemy o terminach zbiórki odpadów komunalnych w miesiącu STYCZNIU 2021r. Zbiórka odbędzie się wg. poniższego harmonogramu:

 

Miejscowość

Zbiórka odpadów niesegregowanych (zmieszanych)

Zbiórka odpadów zbieranych selektywnie

Zbiórka odpadów

BIO

STYCZEŃ 2021

STYCZEŃ 2021

STYCZEŃ 2021

Chałupki Dębniańskie

29

13

 

 

 

 

 

27

Dębno

29

13

Stare Miasto

4

7

Przychojec

4

7

Piskorowice

4

5

Rzuchów

4

5

Wierzawice

5

8

Gwizdów

7

11

Biedaczów

7

11

Giedlarowa

7

4

Hucisko

28

5

Brzóza Królewska

28

12

Maleniska

28

5

Śladami naszych odpadów

Zapraszamy do oglądania i udostępniania filmu „Śladami naszych odpadów”, z którego dowiedzą się Państwo jak prawidłowo postępować z odpadami, jak zapobiegać powstawaniu odpadów i jak prawidłowo je segregować oraz wielu innych interesujących faktów dotyczących odpadów.

Film jest elementem kampanii informacyjno-edukacyjnej „Segreguj – to naturalne!” prowadzonej przez Stare Miasto-Park Sp. z o.o. w ramach projektu "Rozbudowa instalacji składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Giedlarowej, gmina Leżajsk" dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 (Oś priorytetowa IV Ochrona środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego, działanie 4.2 Gospodarka odpadami).

Po obejrzeniu filmu sprawdź swoją wiedzę i wypełnij ankietę (na GOOGLE):

Film i ankieta/quiz znajdują się na bezpiecznym nośnikach. Ich odtworzenie nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania, jedynie łącza internetowego.

Komunikat

Szanowni Mieszkańcy Gminy Leżajsk

 W związku z zagrożeniem wynikającym z epidemii koronawirusa w trosce o dobro Państwa ale też i naszych pracowników uprzejmie informujemy, iż nasi inkasenci nie będą przeprowadzać końcowego rocznego odczytu wodomierzy.

W związku z powyższym w celu otrzymania faktury uprzejmie prosimy mieszkańców Gminy Leżajsk o podawanie stanu wodomierza/y - zgłoszenie go do nas do dnia 4 grudnia b.r. Wystawiona faktura zostanie dostarczona do Państwa drogą pocztową lub zostanie wrzucona do skrzynki pocztowej.

Stan wodomierza/y można podawać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.:
1. Telefonicznie, na numery komórkowe:
- tel. 690 017 564
- tel. 518 011 566
lub telefon stacjonarny biura w Wierzawicach.
2. Poprzez stronę www.sm-park.pl (klikając w zakładkę „podaj stan licznika”)
3. Drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszyscy mieszkańcy którzy nie podadzą odczytu wodomierza do dnia 4 grudnia b.r. otrzymają fakturę wystawioną w oparciu o średnie zużycie wody za poprzedni okres rozliczeniowy.

Dziękujemy za zrozumienie sytuacji.
O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować naszych Odbiorców.

 

Komunikat PSZOK

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) – zasady funkcjonowania w czasie epidemii obowiązujące od 9 listopada 2020 r.

Stare Miasto-Park Sp. z o.o. informuje, że w związku ze znacznym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem na terenie kraju i w regionie w celu zminimalizowania ryzyka zakażeń oraz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i pracownikom od 9 listopada 2020 r. PSZOK w Giedlarowej będzie czynny wyłącznie w soboty w wydłużonych godzinach pracy: 8:00 – 14:00.

Podczas korzystania z PSZOK obowiązują następujące zasady: 

  1. Na teren PSZOK pojazdy dostarczające odpady wpuszczane będą wg dyspozycji obsługi PSZOK.
  2. Mieszkańcy dostarczający odpady do PSZOK zobligowani są do bezwzględnego stosowania przepisów wprowadzonych w związku ze stanem epidemii (w szczególności uwzględniając: obowiązek zasłaniania ust i nosa, zachowanie odpowiedniej odległości od innych osób korzystających z PSZOK, stosowanie środków ochrony indywidualnej).
  3. Przed wjazdem na teren PSZOK mieszkańcy zobowiązani są do wypełnienia we własnym zakresie formularza zawierającego dane i informacje o dostarczonych odpadach. Formularz dostępny jest na stronie sm-park.pl w zakładce PSZOK i u obsługi punktu.
  4. Osoby korzystające z PSZOK zobowiązane są do samodzielnego rozładunku odpadów w sposób selektywny, zgodnie ze wskazaniami obsługi. 
  5. Mieszkaniec zobowiązany jest do odpowiedniego przygotowania odpadów w celu wykonania w jak najkrótszym czasie rozładunku odpadów. Odpady dostarczane do PSZOK muszą być posegregowane, nie mogą być zmieszane ani zanieczyszczone innymi odpadami. Odpady nieposegregowane nie będą przyjmowane.
  6. Osoby dostarczające odpady do PSZOK zobowiązane są do bezwzględnego stosowania się do zaleceń osób koordynujących pracę punktu. 

Kontakt telefoniczny z PSZOK: 17 / 242 99 13
Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! KOMUNIKAT!

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną informujemy mieszkańców Gminy Leżajsk, że w dniach od 4 listopada 2020 r. do 20 listopada 2020 r. kasa w spółce będzie nieczynna. 
Jednocześnie informujemy, że wpłat bez prowizji można dokonać w Banku Pekao S.A., Leżajsk, ul. A. Mickiewicza 52.
Za utrudnienia przepraszamy.
 

Podkategorie

Liczba Gości 2