Czy wiesz, że ... ?

W Polsce rocznie zużywa się 400 milionów aluminiowych puszek, które można powtórnie przetworzyć oraz wykorzystać i to nieskończenie wiele razy. Sześć puszek ze złomu to oszczędność energii równej spaleniu jednego litra paliwa.

Podaj stan licznika

podaj stan wodomierza


recykling

 

TELEFON ALARMOWY
WODA-KANALIZACJA
518 011 574

 

Siedziba firmy:
017 242 00 78
017 242 67 00
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
Kasa czynna:
7:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Komunikat

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
zasady funkcjonowania w czasie epidemii.


Stare Miasto-Park Sp. z o.o. informuje, że PSZOK w Giedlarowej jest czynny
zgodnie z harmonogramem:
• Poniedziałek – NIECZYNNE
• Od wtorku do piątku w godz. 12:00 – 16:00
• W soboty w godz. 9:00 – 13:00 z wyjątkiem świąt

W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i pracownikom obowiązują następujące zasady:
1. Mieszkańcy dostarczający odpady do PSZOK zobligowani są do bezwzględnego stosowania przepisów wprowadzonych w związku ze stanem epidemii (w szczególności uwzględniając: obowiązek zasłaniania ust i nosa, zachowanie odpowiedniej odległości od innych osób korzystających z PSZOK, stosowanie środków ochrony indywidualnej).
2. Przed wjazdem na teren PSZOK mieszkańcy zobowiązani są do wypełnienia formularza zawierającego dane i informacje o dostarczonych odpadach. Formularz dostępny jest na stronie sm-park.pl w zakładce PSZOK i u obsługi punktu.
3. Osoby korzystające z PSZOK zobowiązane są do samodzielnego rozładunku odpadów w sposób selektywny, zgodnie ze wskazaniami obsługi.
4. Mieszkaniec zobowiązany jest do odpowiedniego przygotowania odpadów w celu wykonania w jak najkrótszym czasie rozładunku odpadów. Odpady dostarczane do  PSZOK muszą być posegregowane, nie mogą być zmieszane ani zanieczyszczone innymi odpadami. Odpady nieposegregowane nie będą przyjmowane.
5. Osoby dostarczające odpady do PSZOK zobowiązane są do bezwzględnego stosowania się do zaleceń osób koordynujących pracę punktu.

Kontakt telefoniczny z PSZOK:  17 242 99 13
Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba Gości 5