Czy wiesz, że ... ?

Butelki, torebki śniadaniowe bądź torby na zakupy stanowią ok. 7% masy wszystkich śmieci, ale zajmują dużo miejsca, niemal 30% wszystkich odpadów!

Podaj stan licznika

podaj stan wodomierza


recykling

 

TELEFON ALARMOWY
WODA-KANALIZACJA
518 011 574

 

Siedziba firmy:
017 242 00 78
017 242 67 00
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
Kasa czynna:
7:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Certyfikat

Miło nam poinformować, że spółka Stare Miasto-Park w lutym 2024 roku pomyślnie przeszła audyt recertyfikacyjny, został on oceniony jako spełniający wymagania, na podstawie którego spółka otrzymała Certyfikat ISO 9001:2015.
Certyfikat został przyznany na kolejne 3 lata i jest on potwierdzeniem, że każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług była zawsze na najwyższym poziomie.Certyfikat ISO

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych - Czarna

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych - Leżajsk

Ogłoszenie

Śladami naszych odpadów

Zapraszamy do oglądania i udostępniania filmu „Śladami naszych odpadów”, z którego dowiedzą się Państwo jak prawidłowo postępować z odpadami, jak zapobiegać powstawaniu odpadów i jak prawidłowo je segregować oraz wielu innych interesujących faktów dotyczących odpadów.

Film jest elementem kampanii informacyjno-edukacyjnej „Segreguj – to naturalne!” prowadzonej przez Stare Miasto-Park Sp. z o.o. w ramach projektu "Rozbudowa instalacji składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Giedlarowej, gmina Leżajsk" dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 (Oś priorytetowa IV Ochrona środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego, działanie 4.2 Gospodarka odpadami).

Podkategorie

Liczba Gości 1