Czy wiesz, że ... ?

Anglicy wyliczyli, że wyrzucane w ciągu roku butelki z politereftalanu etylu (PET), ustawione jedna na drugiej utworzyły by wieżę o wysokości 28 mln km, co stanowi 73-krotną odległość Ziemi od Księżyca!

 

TELEFON ALARMOWY
WODA-KANALIZACJA
518 011 574

 

Siedziba firmy:
017 242 00 78
017 242 67 00
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
Kasa czynna:
7:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Podaj stan licznika

podaj stan wodomierza


recykling

Ogłoszenie

W związku z koniecznością przeprowadzenia niezbędnych prac technologicznych na Stacji Uzdatniania Wody „Stare Miasto-Park” Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 18.11.2019 (tj. poniedziałek) w godz. od 08:00 do 20:00, wystąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości Przychojec.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ogłoszenie

Stare Miasto – Park Sp. z o.o. informuje, iż rozpoczęło inwestycję związaną z przebudową stacji uzdatniania wody oraz przebudową i rozbudową sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Przychojec.

Realizacja inwestycji zapewni w przyszłości niezawodność w dostawie wody dla naszych odbiorców oraz poprawi jakość świadczonych usług.

Z uwagi jednak na złożony charakter i zakres inwestycji (wymiana techologii wody, wymiana sieci wraz z przyłączami, przebudowa stacji uzdatniania wody) mogą wystąpić okresowo niedogodności związane z niewielkimi spadkami ciśnienia czy chwilowymi przerwami w dostawie wody, jak również możliwe są nieznaczne zmiany niektórych właściwości fizykochemicznych wody. O wszelkich przerwach w dostawie wody na bieżąco będziemy informować mieszkańców.

Termin zakończenia inwestycji planowany jest na 30 września 2020 r.

Mamy nadzieję, że występujące utrudnienia spotkają się ze zrozumieniem i przychylnością mieszkańców. Staramy się aby były one jak najmniej dotkliwe.

Za wszelkie niedogodności i utrudnienia przepraszamy.

Ogłoszenie

W związku z koniecznością przeprowadzenia pilnych prac związanych z rozbudową sieci wodociągowej „Stare Miasto-Park” Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 03.10.2019 (tj. czwartek) w godz. od 08:30 do 13:00, wystąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości Hucisko.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ogłoszenie

Stare Miasto – Park Sp. z o.o. ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Stare Miasto-Park położonych w miejscowości Piskorowice, gmina Leżajsk, woj. podkarpackie.

Szczegóły w pliku Ogłoszenie”

Ogłoszenie

W związku z koniecznością przeprowadzenia pilnych prac związanych z przebudową sieci wodociągowej „Stare Miasto-Park” Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 23.08.2019 (tj. piątek) w godz. od 08:00 do 20:00, wystąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości PRZYCHOJEC.

Za utrudnienia przepraszamy.

Podkategorie

Liczba Gości 5