Nowi Inwestorzy w Parku Przemysłowym Gminy Leżajsk

wtorek, 29 listopada 2016

Od początku roku Zarząd Spółki Stare Miasto – Park podpisał kilka stosownych umów sprzedaży nieruchomości gruntowych. Łącznie, na terenie dwóch stref PPGL (A i B), zbyto ok. 7 ha terenu inwestycyjnego na rzecz dziewięciu Inwestorów, w tym pozyskano 6 nowych inwestorów. Pozostaje tylko czekać aż przedsiębiorcy rozpoczną prace inwestycyjne na zakupionych terenach. Firmy, które zdecydowały się ulokować swoją działalność na terenie PPGL reprezentują branże m.in. produkcyjną, spożywczą, szwalniczą.

 

SPÓŁKA STARE MIASTO-PARK LAUREATEM PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ

wtorek, 29 listopada 2016

Podczas XV edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2016 Spółka Stare Miasto – Park została uhonorowana statuetką i nagrodą specjalną.  21 listopada 2016 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala XV edycji konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza". Organizatorem konkursu było Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

 

Więcej…
 

Spółka Stare Miasto – Park wyróżniona na gali „Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego”

W dniu 19 listopada br. uzyskała statuetkę „Lider Województwa Podkarpackiego” po raz drugi, zaś certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” został przyznany po raz czwarty. Nagrody wręczyli Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego - Pani Maria Kurowska wraz z Prezesem Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie - Panem Mieczysławem Łagowskim, które w imieniu Spółki odebrała Prezes Spółki Stare Miasto-Park - Marta Zajko.

 

Uchwały Rady Gminy Leżajsk w sprawie zwolnień podatkowych

Rada Gminy Leżajsk przyjęła dwie uchwały w sprawie zwolnień od podatku od nieruchomości, stanowiących regionalną pomoc inwestycyjną dla przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Gminy Leżajsk oraz w sprawie zwolnień z podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis.

Uchwała XIV/96/2015
Uchwała XIV/97/2015

 

Wolna hala produkcyjna na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej !

Park Przemysłowy Gminy Leżajsk oferuje halę produkcyjno-magazynową H3 - 2000 m2

Hala zlokalizowana jest w miejscowości Stare Miasto w odległości 1 km od wjazdu na obwodnicę Leżajska, co znacznie ułatwia dostęp do najważniejszych szlaków tranzytowych Podkarpacia: drogi ekspresowej S19 i autostrady A4. Na atrakcyjność hali wpływają nie tylko konkurencyjne ceny najmu bądź sprzedaży, ale i zachęty finansowe w postaci zwolnień strefowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w ulotce informacyjnej lub bezpośredni kontakt:

Aleksandra Janik-Podlaska
Project Manager
tel. 17 242 60 94, wew. 42,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

20-lecie SSE EURO-PARK MIELEC

Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK MIELEC, której częścią jest Park Przemysłowy Gminy Leżajsk obchodzi w tym roku swoje 20-lecie.

 

\

 

Więcej…
 

Zarezerwuj powierzchnię w nowej hali! Budowa już wkrótce...

Niebawem rusza budowa kolejnej hali w Parku Przemysłowym Gminy Leżajsk. Już teraz przedsiębiorcy poszukujący hali produkcyjnej, magazynu, biura lub innego rodzaju powierzchni dla firmy mogą się zgłaszać i rezerwować potrzebną im przestrzeń.

Więcej…
 

Dostępne powierzchnie biurowe w PPGL – poznaj szczegóły!

Spółka Stare Miasto-Park dysponuje wolnymi pomieszczeniami biurowymi w Parku Przemysłowym Gminy Leżajsk. Oferowane biura o łącznym metrażu 77,81 m² ulokowane są w jednej z hal przemysłowych na terenie Strefy A w miejscowości Stare Miasto.

Stały dostęp do niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej mediów, dogodne położenie w sąsiedztwie miasta Leżajsk oraz jego obwodnicy, konkurencyjne stawki najmu to tylko kilka z wielu korzyści wynikających z ulokowana swojej firmy na terenie Parku Przemysłowego Gminy Leżajsk.

 

Więcej…
 

Otwarcie hurtowni Eurocash w hali PPGL

26 lutego 2015 r. na terenie Parku Przemysłowego Gminy Leżajsk rozpoczęła działalność firma Eurocash. Dzięki dynamicznemu działaniu pracowników PPGL i szybkim decyzjom przedstawicieli Eurocash mogło dość do tak sprawnego otwarcia hurtownii w jednej z naszych hal, która przybrała już charakterystyczne dla tej sieci barwy.

Więcej…
 

Pomoc publiczna dla inwestycji w województwie podkarpackim utrzymana na najwyższym poziomie w Polsce

Ważną kwestią dla potencjalnych inwestorów jest ostatnia zmiana Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie pomocy publicznej udzielanej przedsiębiorcom działającym na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenach specjalnych stref ekonomicznych.  Wspomniane rozporządzenie określa pułap pomocy publicznej jaką może uzyskać inwestor.

Więcej…
 

Nowa, innowacyjna inwestycja w Parku Przemysłowym – ML System

Końcem października 2014 roku do przedsiębiorców działających w Parku  Przemysłowym dołączyła firma ML System, ekspert w fotowoltaice zintegrowanej z budynkiem.

Firma działa na rynku od 2007 roku. Zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań w budownictwie. ML System jako jedna z pierwszych firm w Polsce wyspecjalizowała się w projektowaniu i wykonywaniu zintegrowanych systemów opartych na technologii ogniw fotowoltaicznych zintegrowanych z budynkiem (BIPV) służących do pozyskiwania prądu elektrycznego z nasłonecznienia.

Więcej…
 

Spółka Stare Miasto - Park Liderem Województwa Podkarpackiego

Spółka zarządzająca Parkiem Przemysłowym Gminy Leżajsk otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Lider Województwa Podkarpackiego”, przyznawane przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie.

Więcej informacji i zdjęcia: http://www.sm-park.pl/k/index.php/aktualnosci/lider-wojewodztwa-podkarpackiego

 

Park Przemysłowy Gminy Leżajsk na Międzynarodowych Targach w Poznaniu

wtorek, 25 listopada 2014

Tegoroczne targi GMINA i salony INVESTFIELD odbyły się w dniach 14-17 października 2014 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Po raz pierwszy do grona 70 wystawców dołączył Park Przemysłowy Gminy Leżajsk.

Więcej…
 

Zakończone inwestycje oraz nowi Przedsiębiorcy w Parku Przemysłowym

poniedziałek, 29 września 2014

Z przyjemnością informujemy, iż nasz inwestor, firma Concrete Sp. z o.o., zakończyła realizację inwestycji budowlanej na zakupionym blisko 1 hektarowym terenie  Parku Przemysłowego Gminy Leżajsk, objętym Specjalną Strefą Ekonomiczną Euro-Park Mielec. Concrete Sp. z o.o. wybudowała zakład produkcyjny wraz z budynkiem biurowym, będącym od niedawna  nową siedzibą firmy.

Więcej…
 

Park Przemysłowy Gminy Leżajsk nawiązał współpracę z RARR S.A.

poniedziałek, 16 czerwca 2014

Kontynuując przyjętą przez Spółkę Stare Miasto - Park strategię rozwoju w zakresie nawiązywania współpracy z instytucjami regionalnymi wspierającymi rozwój przedsiębiorczości, firma podpisała porozumienie o współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

Więcej…
 

Oferta wynajmu agregatów prądotwórczych

piątek, 14 marca 2014

Szanowni Państwo!

Jeśli planujecie Państwo w niedalekiej przyszłości rozwój swojej firmy poprzez budowę lub rozbudowę obiektów, które ten rozwój umożliwią bądź poszukują Państwo dodatkowego i pewnego źródła zasilania elektrycznego w awaryjnych sytuacjach zaniku napięcia energetyki zawodowej to zapraszam do zapoznania się z informacją o tym, jak możemy Państwa w takim momencie wesprzeć.

Więcej…
 

Spotkanie z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego

poniedziałek, 27 stycznia 2014

Temat możliwości wykorzystania przez samorządy i przedsiębiorców środków pomocowych Unii Europejskiej dostępnych w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 był przedmiotem spotkania Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla z samorządowcami i przedsiębiorcami naszego regionu. Spotkanie, zainicjowane przez Starostwo Powiatowe w Leżajsku odbyło się w Muzeum Ziemi Leżajskiej.

Więcej…
 

Podsumowanie gminne

czwartek, 09 stycznia 2014

Zapraszamy do lektury ostatniego wydania Informatora Gminnego. Szczególną uwagę zwracamy na artykuł o Parku Przemysłowym Gminy Leżajsk!

 

Wiarygodna Firma !

poniedziałek, 16 grudnia 2013

W dniu 11 grudnia br. już po raz drugi Spółka Stare Miasto-Park otrzymała certyfikat „Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”, przyznawanego przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie.

Więcej…