Czy wiesz, że ... ?

Jeden hektar lasu liściastego może wyprodukować ok. 700 kg tlenu, co stanowi dobowe zapotrzebowanie ponad 2,5 tys. ludzi!

TELEFON ALARMOWY
WODA-KANALIZACJA
518 011 574

Siedziba firmy:
017 242 00 78
017 242 67 00
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
Kasa czynna:

Podaj stan licznika

podaj stan wodomierza

Oferty pracy

Park Przemysłowy - Stare Miasto-Park Sp. z o.o.

Firma zarządzająca Parkiem Przemysłowym Gminy Leżajsk – branża nieruchomości komercyjnych, zatrudni:

Specjalista ds. rozwoju i wdrażania projektów unijnych

Miejsce Pracy: Wierzawice k. Leżajska

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie i nadzorowanie przebiegu procesów inwestycji oraz eksploatacji i adaptacji obiektów Parku Przemysłowego
  • Utrzymywanie budynków w odpowiednim stanie technicznym, zarządzanie nieruchomościami
  • Reprezentowanie Spółki przed odpowiednimi instytucjami w zakresie przygotowania i prowadzenia inwestycji
  • Przygotowywanie projektów umów, porozumień i innych dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procesu inwestycyjnego lub remontu oraz kontrola ich realizacji
  • Współpraca z projektantami, urzędami i odpowiednimi instytucjami w zakresie przygotowania i przeprowadzenia procesu inwestycyjnego
  • Analiza możliwości pozyskania dofinansowania z dostępnych funduszy pomocowych weryfikacja terminów i rodzajów naborów
  • Prowadzenie rozmów oraz tworzenie dokumentacji/załączników niezbędnych do otrzymania dofinansowania
  • Kompleksowy nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów
  • Prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej w zakresie pozyskanych środków unijnych
  • Sprawozdawczość rzeczowo – finansowa na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki, monitoring realizacji umów dla projektów inwestycyjnych, w tym współfinansowanych ze środków UE

Wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/Wyższe inżynieryjne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe, w tym 0,5 roczne doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu projektami dofinansowanymi ze środków unijnych i krajowych
  • Znajomość przepisów prawa związanego z procesem inwestycyjnym
  • Duża samodzielność w wykonywaniu zadań i samodyscyplina,
  • Prawo jazdy kat. B bez przeciwwskazań medycznych do prowadzenia samochodu służbowego,
  • Łatwość komunikowania się i umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi Kandydatami.

„Stare Miasto-Park” Sp. z o.o.
z siedzibą w Wierzawicach 874, 37-300 Leżajsk

zleci wykonanie remontu
przepompowni ścieków
w miejscowości Dębno (gmina Leżajsk)

Planowany zakres prac do wykonania:
1. Wymiana dwóch pomp na MS1 - 42Z o mocy 4,0 kW firmy METALCHEM.
2. Kolana stopowe wraz pionami tłocznymi.
3. Montaż prowadnic do pomp.
4. Montaż szafy sterowniczej wraz z Monitoringiem firmy METRIA.

Ofertę prosimy złożyć w siedzibie Spółki: Wierzawice 874, 37-300 Leżajsk w terminie do 24.04.2013 r. godz. 15.00 (Punkt Obsługi Klienta).
Przed złożeniem oferty wskazana jest wizja lokalna w terenie.
Szczegółowe informacje pod nr tel. 17 242 00 78 wew. 43 lub kom. 518 011 567.

Liczba Gości 46